جمعه 13 تیر 1399
واحد فروش: 09132600895
صفحه اصلی درباره ما محصولات فروش ویژه باشگاه مشتریان مطالب مفید گالری ارتباط باما ☰منو

راهنمای انتخاب فرش

تخاب فرش و استفاده از آن به عنوان یکی از عناصر تشکیل دهنده دکوراسیون یکی از موارد مهمی است که زیبایی و تناسب دکوراسیون منزل بسیار به آن وابسته است؛ اینکه چه فرشی را برای کدام دکور انتخاب کنیم و فرش چه مساحتی از فضای مورد نظر را اشغال کند عامل مهمی است که اغلب از سوی مردم به اشتباه انتخاب می شود.نوشتن رپورتاژ

نوشتن رپورتاژ

از آنجایی که خرید فرش انتخابی دائمی و گران قیمت محسوب می شود، تصمیم گیری برای انتخاب آن سخت و گیج کننده به نظر می رسد، در ادامه نکاتی به عنوان راهنما برای انتخاب هوشمندانه فرش در این مقاله ذکر شده است و کافیست این 5 نکته اساسی اما ساده را برای انتخاب فرش مدنظر قرار دهید تا انتخاب بهتر و موثرتری داشته باشید:

در مورد رنگ بهتر است که فرش با رنگ غالب تر یا رنگ تیره تر در طیف رنگی مورد استفاده در دکوراسیون انتخاب شود. رنگ فرش باید نسبت به رنگ مبلمان گرم تر و تیره تر باشد؛ در مورد رنگ میز هم چون بر روی فرش قرار می گیرد بهتر است همیشه رنگ کوسن های مبلمان انتخاب شود.
 
1- فرش:قلب دکوراسیون منزل
فرش ، قلب خانه شما است در واقع رنگ فرشی که برای خانه به خصوص قسمت نشیمن انتخاب می کنید، رنگ و تم بقیه دکوراسیون را شکل می دهد.از آنجایی که افراد خانواده زمان زیادی را در اتاق نشیمن سپری می کنند، انتخاب رنگ فرش بستگی به نظر افراد خانواده و تم مناسب با نیاز خانواده دارد. برای انتخاب بهتر لازم است این دو سوال اساسی را قبل از انتخاب فرش و رنگ آن مدنظر قرار دهید که :آیا اتاق نشیمن قلب فعالیت های روزانه و فضایی پویا در منزل شما محسوب می شود و یا صرفا از این اتاق به عنوان مکانی برای استراحت استفاده می شود؟ پاسخگویی به این سوال در انتخاب کیفیت و رنگ مناسب بسیار اثرگذار خواهد بود و انتخاب های شما را محدود تر می سازد.
ادامه مطلب درخبربعدی...
بازگشت

ثبت دیدگاه شما راجع به این مطلب