جمعه 13 تیر 1399
واحد فروش: 09132600895
صفحه اصلی درباره ما محصولات فروش ویژه باشگاه مشتریان مطالب مفید گالری ارتباط باما ☰منو

مدل فرش برای خانه های زیبای ایرانی

توجه داشته باشید که فرش نباید یک عنصر غالب بر دکوراسیون اتاق باشد بلکه باید بخشی از طرح کلی موجود در دکوراسیون اتاق و فضای مورد نظر شما را تشکیل دهد. یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین وسایل در طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق خواب فرش است. فرش اتاق خواب و سالن پذیرایی در انواع مدل های فرش فانتزی، فرش سنتی و فرش ایرانی و … موجود است و بهتر است انتخاب فرش با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل انجام شود.
با توجه به اینکه برای کفپوش سالن پذیرایی و اتاق نشیمن از کفپوش های زیبایی نظیر چوب و یا سرامیک و … استفاده می شود بنابراین بهتر است در این قسمت از منزل از فرش های بزرگ که به طور کامل کف زمین را می پوشانند استفاده نکنید. اگر فضای سالن پذیرایی تان پر رفت و آمد است بهتر است از قالی و یا فرش های پشمی و پرزدار استفاده کنید زیرا این مدل فرش ها دیرتر کثیف می شوند و خاک کمتری را به خود می گیرند. توجه داشته باشید که بهتر است طرح و رنگ فرش سالن پذیرایی را با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در سالن پذیرایی انتخاب کنید.

اتاق خواب یکی دیگر از مکان هایی است که طرح و رنگ فرش می تواند تاثیر زیادی روی دکوراسیون آن داشته باشد. بهتر است ابعاد فرش اتاق خواب را بزرگ انتخاب کنید و برای ایجاد آرامش در فضای اتاق خواب در صورت امکان از مدل فرش های ساده و خوشرنگ ایرانی استفاده کنید.
مدل فرش آشپزخانه نیز تاثیر زیادی روی جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد و بهتر است برای پوشاندن کف آشپزخانه از مدل فرش جدید و یا قالیچه های کوچک و زیبا استفاده کنید.

 
بازگشت

ثبت دیدگاه شما راجع به این مطلب