پنج شنبه 12 تیر 1399
واحد فروش: 09132600895
صفحه اصلی درباره ما محصولات فروش ویژه باشگاه مشتریان مطالب مفید گالری ارتباط باما ☰منو

فرش کاشان واندکی تامل درباره ی ان

گستره قالی بافی از کاشان تا …

به طور کلی قالی بافی در کاشان شهرهایی چون نطنز ، جوشقان قالی را شامل میشود. و حتی مناطق و دهستان هایی چون اردستان، محلات، گلپایگان را نیز. که کاشان را میتوان محور اصلی در صنعت قالی بافی دانست. چرا که نقش مهمی در ارتباط با نقاط دیگر برای جذب تولید آن مناطق به بازار خود دارد.

چرا فرش کاشان

حتما از خودتان پرسیده اید که چرا فرش ماشینی کاشان. یا اینکه چرا هر جا سخن از فرش به میان می آید نام فرش کاشان در صدر نام هاست. و یا حتی چرا فروشندگان فرش نیز، با این همه صراحت از فرش کاشان صحبت میکنند. کاشان از نخستین شهرهایی بود که به بافت فرش ماشینی روی آورد. و با صنعتی حرفه ای به تولید فرشی با کیفیت چون فرش کاشان پرداخت .

از ویژگی های فرش ماشینی کاشان

فرش کاشان جزء محبوب ترین فرش های حال حاضر برای منازل ایرانی است. از ویژگی های این فرش میتوان به ترنج هایی لوزی شکل متمایل به بیضی ، رچ شمارهایی بین ۳۰ تا ۴۵ رچ، لچک روی فرش و تعداد رنگ ها و شانه فرش اشاره داشت. که در ادامه به صورت خلاصه به تشریح آن میپردازیم.

بهترین طرح های فرش ماشینی کاشان

کاشان ، دارنده بهترین و بیشترین طراحان فرش ماشینی است. فرش ماشینی کاشان با داشتن به روزترین طرح ها، تمامی مشتریان خود را شگفت زده کرده است. فرش کاشان معمولا از دو قسمت ترنج مرکزی و لچک ایجاد شده است. ترنجی که در قسمت مرکزی فرش کاشان واقع شده است. همانند دیگر فرش ها از ترکیب چندین ترنج متحدالمرکز تشکیل شده است. در قسمت حاشیه نیز، نقش هایی بزرگ از شاخ و برگ و ساقه هایی از گل  های نیلوفر با بهترین حالت ترسیم شده.

فرش کاشان ، فرشی با قیمت مناسب

کارخانه فرش ماشینی کاشان در حال حاضر به تولید فرش های ماشینی با بهترین کیفیت مشغول است. فرش ۱۲۰۰ شانه کاشان فرشی با تراکم بالا نسبت به دیگر فرش های ماشینی است. به علت حجم بالای تراکم ،قیمت این فرش در مقایسه با دیگر فرش ها بالاتر است. شما مشتری گرامی میتوانید با خرید فرش از کارخانه فرش کاشان. فرش با بالاترین کیفیت را با بهترین و مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

کیفیت بالا در فرش کاشان

کاشان را مرکز تولید فرش ماشینی مینامند. فروشندگان فرش کاشان در تلاشند تا بهترین و اصیل ترین فرش های ماشینی خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. برای اینکه فروشنده بتواند از محصول خود تعریف و تمجید کند. فرش باید داری بهترین کیفیت باشد. از این رو بافندگان فرش ماشینی به تولید فرش های ماشینی با نخ های صد در صد آکرولیک هیت ست شده مشغولند.

بازگشت

ثبت دیدگاه شما راجع به این مطلب